Rūpinkitės savo plaukais ir kūnu

LUXURY CARE linija

Luxury Care linijoje integruota produktų, terapijų, rinkodaros ir išskirtinumo sistema, garantuojanti puikius rezultatus tiek grožio salonui, kiek didžiausiai Jūsų vertybei, galutiniam klientui.

Gold Thread linija

Plaukų tiesinimo procedūra su auksinėmis mikrodalelėmis, prisidedanti prie plaukų su eliksyru, kuriame gausu gydomųjų savybių, laikinai modifikuojant plaukų formą ir maksimaliai gerbiant juos, suteikiant tiesinimo ir antlinkimo šilkinį ir lygų rezultatą.

Naturex linija

Tai pažangi profesionali sistema, atliekanti stiprų plaukų apsauginį ir atstatomąjį poveikį, bet kokio cheminio apdorojimo metu: dažant, pakeičiant spalvą, tiesinant, sistema sumažina žalą plaukams ir jų lūžinėjimą.

Scalp Lab linija

Alternatyvi ir novatoriška bijo technologijų sistema, gydanti visų tipų derme-kapiliarų ligas nuo pat jos atsiradimo – galvos odoje. Sistema užkirs kelią plaukų slinkimui, tankėjimui, bet užtikrins didesnį plaukų storį ir tankumą rekonstruojant plaukų galvos odos struktūrą.

Lifestyle linija

Visiems sezonams sukurta linija, sudaryta iš išskirtinių gradientų, suteikianti kūno odos priežiūrą ir apsauganti plaukus nuo labai agresyvių elementų, tokių kaip saulė, vėjas, jūros vanduo ir chloro baseinai, taip pat atstatanti energiją ir savijautą po fizinio aktyvumo.

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Neseniai žiūrėta

Uždaryti

Smagu tave pamatyti čia!

Jūsų el. Pašto adresu bus išsiųstas slaptažodis.

Jūsų asmens duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų paskyros ir kitais tikslais, aprašytais mūsų Privatumo politikoje.

Jau turite sąskaitą?

Uždaryti

Kategorijos