Rūpinkitės savo plaukais ir kūnu

LUXURY CARE linija

Luxury Care linijoje integruota produktų, terapijų, rinkodaros ir išskirtinumo sistema, garantuojanti puikius rezultatus, tiek grožio salonui, kiek didžiausiai Jūsų vertybei, galutiniam klientui.

Gold Thread linija

Plaukų tiesinimo procedūra su auksinėmis mikrodalelėmis, kuriame gausu gydomųjų savybių, kurių dėka, plaukams  suteikiamas  šilkinis ir lygus efektas.

Naturex linija

Tai pažangi profesionali sistema, atliekanti stiprų plaukų apsauginį ir atstatomąjį poveikį, bet kokio cheminio apdorojimo metu: dažant, pakeičiant spalvą, tiesinant, sistema sumažina žalą plaukams ir jų lūžinėjimui.

Scalp Lab linija

Alternatyvi ir novatoriška biotechnologijų sistema, gydanti visų tipų galvos odos ligas, nuo pat jų atsiradimo . Sistema užkirs kelią plaukų slinkimui, riebalavimuisi, bei užtikrins didesnį plaukų storį ir tankumą, atstatant plaukų galvos odos struktūrą.

Lifestyle linija

Visiems sezonams sukurta linija, sudaryta iš išskirtinių ingredientų, suteikianti kūno odos priežiūrą ir apsauganti plaukus nuo labai agresyvių elementų, tokių kaip saulė, vėjas, jūros vanduo ir chloro baseinai, taip pat atstatanti energiją ir savijautą po fizinio aktyvumo.

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Neseniai žiūrėta

Uždaryti

Smagu tave pamatyti čia!

Jūsų el. Pašto adresu bus išsiųstas slaptažodis.

Jūsų asmens duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų paskyros ir kitais tikslais, aprašytais mūsų Privatumo politikoje.

Jau turite sąskaitą?

Uždaryti

Kategorijos