Rūpinkitės savo plaukais ir kūnu

LUXURY CARE linija

Luxury Care linijoje integruota produktų, terapijų, rinkodaros ir išskirtinumo sistema, garantuojanti puikius rezultatus tiek grožio salonui, kiek didžiausiai jūsų vertybei, galutiniam klientui.

Gold Thread linija

Plaukų tiesinimo procedūra su auksinėmis mikrodalelėmis, prisidedanti prie plaukų su eliksyru, kuriame gausu gydomųjų savybių, laikinai modifikuojant plaukų formą ir maksimaliai gerbiant juos, suteikiant tiesinimo ir antlinkimo šilkinį ir lygų rezultatą.

Naturex linija

Tai pažangi profesionali sistema, atliekanti stiprų plaukų apsauginį ir atstatymo poveikį bet kokio cheminio apdorojimo metu: dažant, pakeičiant spalvą, tiesinant ar išliekant, drastiškai sumažinant plaukų žalą ir lūžinėjimą.

Scalp Lab linija

Alternatyvi ir novatoriška biotechnologijų sistema, gydanti visų tipų dermo-kapiliarų ligas nuo pat jos atsiradimo – odos. Jame siūloma užkirsti kelią plaukų slinkimui, tankėjimui ir augimui, taip pat didesniam galvos odos storiui ir tankumui rekonstruojant plaukų folikulą audinių inžinerijos būdu.

Lifestyle linija

Visiems sezonams sukurta linija, sudaryta iš išskirtinių ingredientų, suteikianti kūno priežiūrą ir apsauganti plaukus nuo labai agresyvių elementų, tokių kaip saulė, vėjas, jūros vanduo ir chloro baseinai, taip pat atstatanti energiją ir savijautą po fizinio aktyvumo.

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Neseniai žiūrėta

Uždaryti

Smagu tave pamatyti čia!

Jūsų el. Pašto adresu bus išsiųstas slaptažodis.

Jūsų asmens duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų paskyros ir kitais tikslais, aprašytais mūsų Privatumo politikoje.

Jau turite sąskaitą?

Uždaryti

Kategorijos