“Prestižo linija” UAB

Pagrindinė veiklos kryptis UAB “Prestižo linija” – mažmeninė ir didmeninė prekyba profesionaliomis plaukų priežiūros priemonėmis,  kirpėjų įrankiais, bei aksesuarais, ir jų priedais.
Daugiau nei 27 metų mūsų įmonė sėkmingai atstovauja aukščiausios kokybės prekinius ženklus: LISAP MILANO  – Italų gamintojo profesionalią plaukų kosmetiką, turinčią didžiulę laboratoriją, žinomas visame pasaulyje. INNOVATIS LUXURY CARE – Ispanų gamintojo profesionalią plaukų liuks klasės kosmetiką, kurios sudėtyje brangūs ingredientai, tokie kaip – juodieji ikrai, deimantų dulkės, juodojo perlo nano dalelės ir t.t. WAKE UP STATUS FACTORY – Italų gamintojo profesionalią plaukų liuks klasės molekulinę, deguoninę, kosmetiką. 3ME MAESTRI – Italų gamintojo profesionaliomis rankų darbo šukomis, šepečiais ir jų aksesuarais, pagaminta iš pačių brangiausių žaliavų, medžiagų, kosmetiką, barzdos priežiūros priemonėmis. BEAUTY BOX KOREA – Priemonės iš Pietų Korėjos blakstienų ir antakių augimui iš puikių natūralių ingredientų pasižymintis greitu rezultatu, 2017m. gavęs apdovanojimą, kaip geriausias pasaulyje blakstienų serumas. UAB “Prestižo linija” sėkmingai vykdo veiklą visoje Lietuvoje .

Mes visada siekiame, kad kiekvienas Jūsų apsilankymas mūsų elektroninėje parduotuvėje  suteiktų Jums dar daugiau unikalumo ir pasitikėjimo savimi! O mūsų nuolat besitobulinantis kolektyvas, yra paruošęs Jums profesionalių patarimų, bei išskirtinį dėmesį, kad iš mūsų išeitumėte  su  šypsena  ir maloniai nustebinti !

“Prestižo linijos” komanda

 

 

Mūsų komanda

Inna Techov

Inna Techov

Vadovė

El. Paštas: mailto:prestizolinija@gmail.com

Larisa Sakovic

Larisa Sakovic

Vyr. buhalterė

Inga Baronienė

Inga Baronienė

Vadybininkė Vilniaus, Šiaulių apsk.

Jelena Kazlauskiene

Jelena Kazlauskiene

Vadybininkė Kauno, Panevezio, Telšių apsk,

Inga Baronienė

Inga Baronienė

Vadybininkė Klaipėdos, Plungės apsk,

Viktorija Šot-Pečkovska

Viktorija Šot-Pečkovska

Buhalterė

OLGA KUDABIENĖ

OLGA KUDABIENĖ

Vyr. sandėlininkė

Lina Tamaševičienė

Lina Tamaševičienė

Apskaitininkė

Natalija Pogosian

Natalija Pogosian

Administratorė

Mūsų veiklos kryptys

Pateikti Jums aukščiausios kokybės plaukų stilizavimo priemones, kurių dėka galėtumėte savo klientams suteikti aukščiausio lygio plaukų stilizavimo paslaugas.

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Neseniai žiūrėta

Uždaryti

Smagu tave pamatyti čia!

Jūsų el. Pašto adresu bus išsiųstas slaptažodis.

Jūsų asmens duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų paskyros ir kitais tikslais, aprašytais mūsų Privatumo politikoje.

Jau turite sąskaitą?

Uždaryti

Kategorijos